GEOPRINT - drukarnia w Katowicach

Kim jest GEOPRINT?

Jesteśmy przyjazną drukarnią z siedzibą w Bytomiu, z klientami w całym kraju. Odkąd zaczęliśmy, zdobyliśmy doskonałą reputację dzięki wysokiej jakości druku i obsłudze klienta.

Nieustannie rozwijamy naszą wiodącą w branży witrynę internetową i zawsze poszukujemy nowych, ekscytujących sposobów współpracy z naszymi klientami. Naszym celem jest dostarczanie wszystkich Twoich produktów w najwyższym możliwym do osiągnięcia standardzie.

Nasza drukarnia to wysoka jakość i najlepsze ceny druku. Otrzymasz od nas coś jeszcze. Maksymalną wygodę realizacji zamówień. Osobiście czuwamy nad Twoim zleceniem. To pewność, że wszystkie parametry zamówienia będą właściwe. Jako eksperci od druku doradzimy Ci również wybór najlepszych rozwiązań. O tajnikach poligrafii wiemy wszystko. Drukowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, tanie i wygodne!

JAK TO ROBIMY?

Co możemy zapewnić?

WHITEBACK – SIHL
DRUK WYKONUJEMY NA PAPIERZE
  • Papier SIHL 200g

Satynowy papier plakatowy z białym tyłem. Idealny do plakatów, fotografii itp.

LAMINAT
WARSTWA LAMINATU
  • Chroni wydruk przed zabrudzeniem i zarysowaniami
  • wydłuża jego żywotność
  • zmniejsza odbicie światła
SPECJALNE TUBY
ZABEZPIECZONA PRZESYŁKA

Wydruki wysyłane są w specjalnych twardych tubach, dzięki czemu masz pewność że dotrą do ciebie niepogniecione.

DLACZEGO MY?

Dlaczego drukować z nami?

Jedną z najważniejszych rzeczy dla nas jest dbałość o klienta. Jesteśmy prawdziwymi ludźmi, którzy pomogą nam, jak tylko możemy, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, sprzedawcą Allegro, czy po prostu chcesz wydrukować zabawne zdjęcie swojego psa.

Nasza strona internetowa została stworzona z myślą o Tobie i staraliśmy się, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, dodając nowe funkcje i regularnie aktualizując, aby być na bieżąco.

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz na naszej stronie internetowej, chętnie porozmawiamy przez telefon, e-mail, aby dowiedzieć się, jak możemy ci pomóc.

 Każdy członek naszego zespołu odgrywa ważną rolę w zapewnieniu, że możesz osiągnąć perfekcję drukowania. Nasz zespół techniczny, nasz zespół grafików, nasz zespół produkcyjny — wszyscy jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę.

Kontakt
ul. Gliwicka 234
40-860 Katowice

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet

© 2021  Geoprint Sp.  Z O.O.  Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 

Scroll to top